JAi VISCAM 1000 Trafik Kamerası

VISCAM 1000
ANPR trafik kamera sistemi

VISCAM 1000, Open Road Tolling (ORT), geleneksel ücret uygulaması, video hız denetimi ve diğer ANPR-tahrikli ITS uygulamalarında kullanılmak üzere yüksek performanslı bir trafik görüntüleme sistemidir. Kolay ağ bağlantısı için standart bir Ethernet arabirimine sahiptir ve en zorlu trafik koşullarında üstün görüntü kalitesi ve yüksek okuma oranları sağlamak için tasarlanmıştır.

Beğenilerine Ekle
Beğenilerine Ekle

Açıklama

Yüksek hızlı trafik koşullarını kolayca yönetir

VISCAM 1000, her aracın ANPR okunabilirliği için çerçeve içinde en iyi konumda tutulduğundan emin olmak için yüksek hızlı, 5 megapiksel CMOS kamera ve akıllı tetikleme modlarına sahiptir. Bu, yüksek hızlı trafik, şerit değişiklikleri ve yakın mesafeli araçlar içerir.

Gerçek zamanlı ışık algılama ve poz kontrolü

Gelişmiş algoritmalar, parlak güneş ışığı ve gölgelerden yüksek kontrast dahil olmak üzere en zorlu koşullarda mümkün olan en iyi pozlamayı sağlamak için görüntü doygunluk seviyelerini, güneş pozisyonunu ve diğer faktörleri sürekli olarak kontrol eder; parlama ve parlak noktalar; farlar ve gece koşulları; farklı plaka renkleri ve stilleri; ve daha fazlası.

Sorunsuz entegrasyon için tasarlandı

VISCAM 1000, standart 10/100/1000 BaseT Ethernet arabirimi üzerinden popüler şerit denetleyicileri ve çeşitli arka ofis sistemleriyle hızlı entegrasyon için tasarlanmış JAI’nin kanıtlanmış EN Protokolü ve kullanıcı arayüzü ile donatılmıştır.

ÖZELLİKLER

Özellikler

Yüksek duyarlılığa ve sabit odak veya zoom lens seçeneklerine sahip 5 megapiksel CMOS kamera.

Tek renkli veya renkli görüntüler.

Tek veya çift şeritli kapsama.

Yüksek iç çerçeve hızı (72 Hz).

Zarar görmüş çerçeveler olmadan hassas araç konumlandırma için tetikleme tabanlı çalışma.

Gerçek zamanlı ışık algılama ve pozlama ayarı.

H.264 video akışı ve video klip kaydı.

Tam dijital imzalama ve şifreleme yetenekleri.

Şerit denetleyicileri, arka ofis sistemleri ve plaka okuma ya da görsel eşleme için üçüncü taraf yazılımı ile kolay entegrasyon.

Sağlam, hava koşullarına dayanıklı muhafaza.

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir