SVL – LXE300 Doğrusal Bar Aydınlatma

Ürün Detayları

Henüz en parlak lineer ışık, OverDrive ™ modunda 100.000 lükse kadar çıktı
Monolitik tasarımların maliyetinin bir kısmı için tekdüzelik kaybı olmaksızın bir çizgide altı ışığa kadar doğrudan bağlantı
Dahili Multi-Drive ™, ışığın sürekli çalışma veya OverDrive ™ modunda çalışmasını sağlar
PNP ve NPN strobe girişi
5 pimli M12 hızlı bağlantı

Beğenilerine Ekle
Beğenilerine Ekle

Açıklama

LXE300 Linear Light

LXE300 Lineer Işık, en parlak ve en gelişmiş lineer ışığımızdır. 100.000 lükse kadar teslim edilen LXE300, ayrıca, kullanıcıların sürekli çalışma veya OverDrive ™ flaş (yüksek atımlı çalıştırma) modunda lineer ışığı kullanmasına olanak tanıyan gelişmiş Multi-Drive ™ sürücüyü de içerir. Kullanıcılar aynı zamanda, tekdüze bir kayıp olmadan geleneksel monolitik çözümlerin maliyetinin bir kısmında ultra uzun doğrusal ışıklar oluşturmak için altı adete kadar LXE300 ışığı bağlayabilirler. LXE300 ayrıca bir kilitleme jumper kablosu kullanarak papatya zincirleme ile bağlanabilir. LXE300 Doğrusal Işık IP65 için derecelendirilmiştir.

LXE300 serisindeki dahili sürücü, sürücünün kablolama yöntemine bağlı olarak Sürekli Çalışma veya OverDrive ™ ‘da ışığın çalışmasını sağlayan Multi-Drive ™ özelliğine sahiptir. Endüstri standardı 5 Pin M12 konnektör basit kablolama için yapar. 1-10V analog kontrol hattı, kullanıcının sürekli modda yoğunluğa göre toplam kontrolünü verir. Kullanıcı sadece ürün parametrelerini izin verilen maksimum yoğunluğa ayarlar (veri sayfasına bakınız). Sinyali çıkarmak ışığı OverDrive ™ moduna geçirir.

Önerilen aydınlatma kullanımı: Parlak Alan, Direkt Aydınlatma ve Karanlık Alan


CAD Drawings for the LXE300 Linear Light

Product PDF PDF (3D) DXF STEP
LXE300

All DXF/STEP files are saved in a zip folder for easy downloading


Wavelength Colors

The LXE300 Linear Light is available in the following wavelength colors. Additional wavelengths available upon request.LXE300 Linear Lights - Wavelength Options


Mounting

PB300-M5 - Linear Light MountFour (4) screw holes are located on the bottom of the light for easy mounting. Four (4) mounting screws are included with the LXE300 Linear Light.

Additionally, a 3-Axis pan and tilt mount (Part #: PB300-M5) can be used for mounting. This is optional and can be purchased separately.


Direct Connect vs. Daisy Chain

Direct Connect

LXE300 lights allow for connecting lights together with no additional cables. Lights are directly connected together, with no space between the lights.

LXE300 Direct Connect

Daisy Chain

Daisy chain allows for a standard 5PM12 jumper cable to be used to connect LXE300 lights together. Lights are able to be spaced apart from each other.

LXE300 Daisy Chained Connect


Part Number

LXE300 Part Number Scheme

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir