SVL – RM75-4Z

Ürün Detayları

Tek bir ışığa yerleşik dört ayrı bölgeyi bağımsız olarak kontrol eder

Her kanal için sürekli çalışma veya OverDrive ™ strobe modu sağlayan 4ZMD ile birlikte satılır

Sürekli çalışma veya OverDrive ™ strobe modu için yerleşik bireysel yoğunluk kontrol kanalları

PNP yüksek hızlı flaş girişi

Yerleşik aşırı akım koruması

5 pimli M12 hızlı bağlantı (ters-anahtar)

Beğenilerine Ekle
Beğenilerine Ekle

Açıklama

Multi Zone Ring Light

RM75-4Z ve RM140-4Z, kompakt 3D fotometrik stereo uygulamaları için tasarlanmıştır. Kompakt ve güçlü, düşük açılı mini halka ışıkları, karanlık alan halka uygulamaları ve radyal aydınlatma aydınlatma konfigürasyonları için en iyi şekilde çalışır.

RM75-4Z ve RM140-4Z, herhangi bir kombinasyonda ve herhangi bir yoğunluk seviyesinde, bağımsız olarak veya aynı anda en fazla dört ayrı ışığın veya ışık bölgesinin kontrol edilmesine izin veren 4ZMD dört kanallı LED sürücü ile satılmaktadır. 4ZMD, fotometrik ve çok ışıklı uygulamalar için ışıkları bağımsız olarak yakar.

SVL’nin yeni programlanabilir LED Işık Yöneticisi’ne (LLM) bağlandığında, RM75-4Z veya RM140-4Z’nin her bir kanalı, sürekli olarak, OverDrive ™ flaş modunun yanı sıra sürekli açık, kapalı veya herhangi bir yoğunluk seviyesine ayarlanabilir.

Fotometrik stereo teknikleri ile ilgili Matrox Imaging Q & A oturumunu görüntüleyin.

RM75-4Z Serisi

Kompakt ve güçlü RM75-4Z Mini Ring Light, karanlık alan halka uygulamaları için en iyi şekilde çalışan düşük açılı bir halka ışıktır. Işık ayrıca radyal aydınlatma için de kullanılabilir. RM75-4Z dört bölgeye sahiptir ve bu sayede her bir bölge birbirinden bağımsız olarak kontrol edilebilen çeyrek ışıkdır.

4ZMD – 4ZMD, herhangi bir kombinasyonda bağımsız olarak veya aynı anda en fazla dört ayrı ışık bölgesinin kontrolüne izin veren harici bir sürücüdür. 4ZMD’nin bağımsız yoğunluk kontrolleri ve dahili Multi-Drive ™ özelliği, sürekli kullanım için% 10-% 100 veya OverDrive ™ strobe modunun ayarlanmasını sağlar.

Önerilen aydınlatma kullanımı: Karanlık Alan, Radyal

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir