SVL – RMX75 Dairesel Aydınlatma

 

  • Driver Built In – No External Wiring To A Driver
  • 5-Pin M12 Quick Disconnect Cable
  • Over-Current Protection
  • PNP and NPN Strobe Input
  • Continuous Operation or Strobe Mode
  • (72) High Output LEDs
Beğenilerine Ekle
Beğenilerine Ekle

Açıklama

İdeal 100–500 mm çalışma mesafesi sunan RMX75, özel olarak radyal ve parlak alan uygulamaları için tasarlanmıştır. Işığın silikon merceği ekstra sızdırmaz bir sızdırmazlık ve IP65 derecesi sağlar. Cam ve plastiklerden farklı olarak, silikon sararmaz, çürümez veya UV ışığına tepki vermez. Silikonun ek faydaları arasında kimyasal tepkime eksikliği, sert çevre koşullarında sağlamlık ve 365 nm’den (UV) 2000 nm’ye (IR) yüksek iletim sayılabilir.

Orijinal RM75 gibi, RMX75 de, ışığın sürekli olarak veya OverDrive ™ strobe modunda çalışmasına izin veren 72 yüksek çıkışlı LED, aşırı akım koruması ve dahili Multi-DriveTM denetleyicisine sahiptir. 1–10 V analog kontrol hattı, toplam yoğunluk kontrolünü sağlar ve ünitenin dahili sürücüsü aşırı ısınmayı önlemek için akım ve görev döngüsünü düzenler.

Hızlı kurulum ve entegrasyonu kolaylaştırmak için RMX75, dört adet T yuvası, isteğe bağlı bir kamera adaptörü ve standart 5 pinli M12 konektör içerir. Çeşitli pazarlarda ve endüstrilerde kullanılmak üzere tasarlanan birim, CE RoHS- ve IEC 62471 uyumludur.

Önerilen aydınlatma kullanımı: Karanlık Alan, Radyal


Ürün Detayları
Sürücü Dahili – Sürücüye Harici Kablolama Yok
5-Pin M12 Hızlı Bağlantı Kablosu
Aşırı Akım Koruması
PNP ve NPN Strobe Girişi
Sürekli Çalışma veya Strobe Modu
(72) Yüksek Çıkış LED’leri

Yer işareti koy Kalıcı Bağlantı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir